Welkom bij het Nationaal HengelSportForum. Als dit uw eerste bezoek is, klikt u dan op FAQ voor de spelregels van dit forum.
Om te deelnemen op het forum dient u zich te registreren.
Meldt u zich vandaag nog aan bij de leukste hengelsportsite van Nederland en België en ontmoet uw (nieuwe) visvrienden online!
We waarderen uw bezoek aan het NHSF. We zouden het echter nog meer waarderen indien u aan de discussies meedoet.
Dus kom op, reageer op een vraag of stel zelf een vraag in het forum!
Ja. is idd een toffe spiegel om te zien!!!
Eerste foto is zeker genomen door een willekeurige voorbijganger. Mislukt mijna altijd.
Tegenwoordig heb ik zoiets van: :redmoon: :redmoon: :redmoon: ik doe het wel met de zelfontspanner.
Hoe heb je deze vissen kunnen vangen? Vaste stok, welk lijntje?
Dit is een vis die ik gisteren gevangen heb, deze woog 2.4kg. Ik heb er ook eentje gevangen van 3.5kg, maar toen was ik nog alleen aan de vijver en kon dus geen foto trekken waar ik ook opsta. Enkel één waarbij in m'n net ligt
grtz
[Gewijzigd door Still Dro op 09-12-05 at 10:52 PM]
Staat boven de foto's.
Die ik met de korst heb gevangen heb ik gevangen enkel met een haak en een drijvende korst aan mn lijn.
De anderen die ik meestal met Frolic (zinkend hondenvoer) heb gevangen heb ik onder een pennetje gevangen.
Simpel vast pennetje van een halve gram. 0,4 gram eronder hangen, twee keer 0,1 op resp. 5 en ± 12 cm van de haak. Frolics op de hair, en dan is't een kwestie van een goed stekkie proberen te vinden.
dang pierre hele mooie karpers
ik wou dat ik eens zulke vissen vang
ik vang alleen schubkarper van 60 cm en niks anders
ook met de pen maarja boeit niet
ik zal binnen kort ook fotos plaatsen
Dag vissende vrinden!
Nu we het toch over de boeg van de foto's gooien kan ik meteen jullie hulp vragen. Als ik op karper ga vissen neem ik altijd een rolmaar mee om te kijken hoe lang de vis is, maar ik ben heel slecht in het inschatten van het gewicht. Hoe zwaar (of licht) denken jullie dat bijvoorbeeld deze vis hieronder is?
Reageer