| |
| Vraag van |
|
| Harry uit Delft |
| |
| Vraag |
"Geacht Mondial team,
Ik vis met een voertje en wil graag weten in welke maanden dat gebruikt kan worden. Het voer bestaat uit 1 kilo bio mix, 1 kilo special concours, 1 kilo bingo, 500 gram ttx mais aangemaakt met 50cc aromix en 1 liter water. De bingo vervang ik ook wel eens door sprint omdat de winkel niet altijd over de nodige voeders beschikt, voorbeeld is dat men daar nooit over splendid appetizer heeft gehoord en het dus in de buurt van Delft / Den Haag niet te koop is. Kunnen jullie mij een advies geven en zonodig een winkel aanbevelen die wel alles van mondial verkoopt? Met dit bovenstaande voertje heb ik al veel succes behaald.
Met vriendelijke groet, Harry" |
| |
| Antwoord |
|
Beste Harry,
De samenstelling die door u gebruikt wordt zal het best tot haar recht komen in de periode (eind) mei tot en met september. Zeg maar de periode waarin de vis het over het algemeen goed wil doen. In de periode daar omheen is het misschien een optie om de bingo te vervangen door sprint. Ook de hoeveelheid Bio-mix en TTX is iets om die periode in de gaten te houden, daar deze erg voedzaam zijn.
Wat betreft de splendid appetizer: De Sportvisser in Den Haag, alsmede Koolmoes, ook in Den Haag, zijn Mondial dealers. Deze zaken zouden u aan splendid moeten kunnen helpen.
Succes, Henk-Jan. |
| |
| Datum |
|
Door |
Volgnr. |
| 31-05-2005 |
|
HenkJan Dijkstra |
0638. |
| |
|
|
|
|