| |
| Vraag van |
|
| Christoph uit Aalst (België) |
| |
| Vraag |
"Hoi mondial-team! Mag je begin Mei al met gele voeder vissen? Of best nog even wachten? De vijver is 2 tot 3m diep. De bedoeling is om brasem te vangen maar af en toe is een karper.
Ik heb deze samenstelling : 1kg bio-mix (geel) 0.5kg tropic 0.5kg eiwitten (eigen samenstelling) en 200gr SBG Zou ik Tropic of Vijver geel gebruiken?
Nog enige verbeteringen in dit voer kunnen aanbrengen? Hartelijk bedankt !" |
| |
| Antwoord |
|
Beste Cristoph,
In principe kunt u voor brasem het grootste gedeelte van het jaar wel geel voer gebruiken. Dus het is geen enkel probleem om in mei al met geel voeder te vissen.
De samenstelling die u gebruikt is goed, al kan ik niets zeggen over de eiwitten die u er bij voegt.
Of u Tropic of vijver geel gebruikt, is geheel aan u, waar uw voorkeur ligt. Het kan allebei. Op vijver geel vangt men vaak wel dikke vissen!!
Wat u evt. zou kunnen veranderen is het toevoegen van een halve kilo sprint. Dit om het voer wat luchtiger te maken en om het een iets actievere werking te geven. Verder zou ik er niet te veel aan aanpassen.
Succes, Henk-Jan. |
| |
| Datum |
|
Door |
Volgnr. |
| 31-05-2005 |
|
HenkJan Dijkstra |
0640. |
| |
|
|
|
|