|
|
|
 |
|
 |
Bruschetta met sardinetapenade en rucola |
|
 |
• Borrelhapje / Amuse voor 4 personen personen; 305 kCal |
• Bereidingstijd: 20 - 30 min. |
|
|
 |
Ingrediënten: |
|
1 blikje sardines in olijfolie (à 120 g), uitgelekt 200 g kerstrostomaatjes 4 el olijfolie extra vierge 1 tl grof zeezout 50 g zwarte olijven zonder pit 1 tl kappertjes 2 tenen knoflook 1 ansjovisfilet in olijfolie (blikje) 1 ciabatta, in sneetjes 25 g rucola
|
|
|
|
 |
|
|
|
|
|
|
|
Verwarm de oven voor tot 220 ºC. Leg de tomaatjes op een bakplaat. Besprenkel ze met 1,5 el olijfolie en het zeezout. Rooster de tomaatjes 10 minuten in de voorverwarmde oven.
Pureer intussen in de keukenmachine of met de hakmolen van de staafmixer. De olijven met de rest van de olijfolie, de kappertjes, 1 teen knoflook en de ansjovisfilet. Prak er met een vork de sardines door. Breng op smaak met zout en peper.
Verhit een grillpan. Rooster de sneetjes ciabatta aan beide kanten goudbruin en gaar. Leg ze op een schaal en wrijf het brood in met de laatste gehalveerde teen knoflook. Schep op elke bruschetta een beetje van de tapenade en maak af met een kerstomaatje en paar blaadjes rucola.
Met toestemming overgenomen van 'Tijd voor Vis'. |
|
|
Mensen die dit recept bekeken, bekeken ook:
|
|
Provençaalse visquiche
Verwarm de oven voor op 200°C.
Laat de plakjes bladerdeeg ontdooien. Spoel de visfilets af ond... Lees verder |
|
Zeewolf in een krokant jasje
Dep de visfilets droog met keukenpapier en kruid ze met peper en zout naar smaak. Hak de bieslook en... Lees verder |
|
Hollandse garnalen, bisque van garnalen, bintjesaardappel, spitskool en pijnboompitjes
Pel de Hollandse garnalen en bewaar de koppen voor de bisque te maken. Versnij de spitskool zeer fij... Lees verder |
|
Kerriezuurkool- en kabeljauwschotel
Verwarm de oven voor op 200° C.
Schil de aardappels, zet ze op in een laagje koud water met ee... Lees verder |
|
|
|
|
|
|
© Visserslatijn Nederland 2006-2012 - Alle rechten voorbehouden |
|
| |
| | |