Actuele Barbeelvangsten IJssel
Collapse
X
-
-
@Barbuspapa,
Je moet nu zo je stekken zoeken op de ijssel, op plekken waar ik vorig jaar goed ving vang ik nu niks of 1, en op nieuwe stekken vang ik prima! 3 tot 4 barbelen.
@Collin,
Dankje dankjeReageer
-
Ik kan op zich nog niet echt iets fatsoenlijks zeggen over de vergelijking met vorig jaar. Maar ik heb afgelopen week in dezelfde omgeving (kribben) gevist als vorig jaar. En (op vandaag na, 1 gevangen van 60 en 1 lijnbreuk) alle dagen goede aanbeten gehad. 4 dagdelen van 4 uur heeft mij 15 harde/goede aanbeten opgeleverd. Dat dit uiteindelijk 6 vissen zijn geworden licht aan de visser :-| hahaha. Maar slechter dan vorig jaar op dezelfde stek.., Nog niet..
Maar ik weet ook nog van vorig jaar dat jij Iambarbeel niks meer op kaas ving in de omgeving van Zutphen (?) terwijl dat nabij Deventer wel anders was.. Op zulke korte afstanden al grote verschillen in aas/stek etc. Beetje onvoorspelbaar allemaal dus;-)
Maar zoals gezegd, vandaag nog even geweest. De IJssel stroomde langzaam, of iig, minder m3. De stroomnaad lag wel 20 meter meer naar de middenstroom toe. Ontzettend vaak last gehad van witvisaanbeten. 1 verspeelt door lijnbreuk lags stenen (again :@) en 1 gevangen van 60. Maar wat was het heerlijk weer om te vissen :-D!!!
groeten Bas2x Shimano Catana Barbel Power + Shimano 6000D-EUReageer
-
@ Firesma, mooie foto! jammer van die boswachter wel netjes dat hij je door heeft laten vissen, respect!
@ IamBarbeel, in het gebied waar ik op de IJssel vis is het al vanaf begin Juni veel beter dan voor gaande jaren op diezelfde kribben.(Al veel 70+ers gevangen) scheelt dus zeer zeker t.o.v. het gedeelte van de IJssel waar jij vist.
Even off topic:
ik kreeg vorige week nog bezoek van deze prachtige zwarte Zwaan: hij/zij luste ook pellets!
Echt genieten langs de kant van de IJssel!!!!!
Reageer
-
@Rinko
Dat maakt het vissen zo leuk. Ik vang mijn Barbelen wel, Alleen het is wel meer zoeken dan afgelopen jaren.
Waar het 't maken mee heeft, ik weet het niet!
Maar ik ga waar op stap
Reageer
-
Afgelopen week weer eens de tijd gehad om effe te barbelen. Afgelopen zondag geblanked. Alleen kleine voorzichtige aanbeten die niet doorzetten. De oude vertouwde stekken zijn dood. Gisteren avond met @iambarbeel op stap geweest.
1 vastzwemmer en een mooie dikke vette 74 cm poefzak.
Groet MikeReageer
-
Hoi Mike,Afgelopen week weer eens de tijd gehad om effe te barbelen. Afgelopen zondag geblanked. Alleen kleine voorzichtige aanbeten die niet doorzetten. De oude vertouwde stekken zijn dood. Gisteren avond met @iambarbeel op stap geweest.
1 vastzwemmer en een mooie dikke vette 74 cm poefzak.
Groet Mike
Goed om weer een vangstverslag van je te lezen. Gefeliciteerd met je 74 cm poefzak...dat maakt (bij mij iig) dat je met een glimlach op je gezicht weer naar huis gaat.
Volgt er nog er nog een verslagje op de site?
Gr,
Martijn.________________________
Shimano Catana Barbel Specialist
Shimano Aero GTE 8000CReageer
-
Ha die @barbuspappa
Ben weer back in town. Was flink afkicken de afgelopen 2 weken niet gevist. En zal de komende tijd ook niet heel veel zijn. Veel freelance werk op het moment. leuk en balen. Het liefst zit ik aan de waterkant. Ga zaterdag of zondag nog een korte sessie vissen en dan plaats ik as maandag het week verslag.
Succes de komende tijd.
Groet MikeReageer
-
Zeker komt er een verslagje.
Ik ving een Barbeel van 38cm en verspilde er 1!
Het was weer lachen gieren brullen op de krib met Mike.
Ik heb een mooie krib gevonden waar ik de aankomende tijd veel ga vissen!Reageer
-
Ha die @iambarbeel
Het was zeker weer
Ik ben benieuwd of we lala nog te pakken krijgen de volgende keer.
Groet MikeReageer
-
Na de regen nog ff geweest. Er stroomt nog steeds weinig water door de IJssel. En of dat (net als de vorige keer, zie vorige bericht) tot gevolg heeft dat er minder barbus-aanbeten zijn.., ik weet het niet. Vandaag een dikke winde van 50 cm en een kolblei. En veel witvis beet. Ondanks dat ik wel in de stroomnaad (ook al is ie 20 meter verplaatst naar het midden toe) zat te vissen...
Morgen maar eens even een bezoekje bij een van mijn oudere kribben. Kijken of op dat stuk de stroomnaad ook zo veranderd is.. Mike-ad en Iambarbeel geen last van veranderde stroommnaad?
Groet Bas2x Shimano Catana Barbel Power + Shimano 6000D-EUReageer
-
Ik weet niet wat er vandaag aan de hand was met de Ijssel. Heb geen enkele aanbeet gezien, meerdere plekken geprobeerd
. Daarnaast nog de haak tot achter de weerhaak in mijn duim gehad wat ook geen pretje was
.
Misschien heeft de regenval van gisteren er iets mee te maken gehad?
Volgende keer maar weer beter
.
Reageer
Webbies Forumindex Footer
Collapse



Reageer