Welkom bij het Nationaal HengelSportForum. Als dit uw eerste bezoek is, klikt u dan op FAQ voor de spelregels van dit forum.
Om te deelnemen op het forum dient u zich te registreren.
Meldt u zich vandaag nog aan bij de leukste hengelsportsite van Nederland en België en ontmoet uw (nieuwe) visvrienden online!
We waarderen uw bezoek aan het NHSF. We zouden het echter nog meer waarderen indien u aan de discussies meedoet.
Dus kom op, reageer op een vraag of stel zelf een vraag in het forum!
Wat is duur?
Ik gebruik nog altijd de gamakatsu ultra braid een klosje van 150m voor €. 42,50 en dat lijkt best veel omdat ze ook veel goedkoper te verkrijgen zijn.
Maar deze lijn heb ik 5 a 6 jaar geleden opgespoeld en ziet er nu na heel veel gebruiken nog steeds als nieuw uit terwijl ik andere lijnen meestal na 1 jaar al weer moest vervangen omdat ze spontaan braken, rafelig werden enz.
Had ik 5 jaar lang lijnen van 20 euro gebruikt die elk jaar weer vervangen moesten worden dan was ik al 100 euro kwijt geweest en dan valt die 42,50 dus best nog wel mee.
suc6
Gerrit
21 juni 2014: de Belgen verslagen in Oldenzaal 4 juli 2015: de Belgen verslagen op hun eigen Bieswater te Putte 2 juli 2016: de Belgen verslagen bij Blauforlaet 30 juni 2018: de Belgen ........... 6 juli 2019: bijna gewonnen op 't witven 4 juli 2020: De Belgen durfden niet 12 juni 2021: De Belgen al bij de grens een retourtje gegeven
Hardcore lijnen van peter van der willik zijn in orde.
Het is een mooie gladde rondgevlochten groene lijn die redelijk tot snel zinkt en goed te knopen is, ook op de topogen geen tot nagenoeg geen geluid is er in 8 en 10 honderste prima lijn.
150 meter voor 25 euro
Reageer