Welkom bij het Nationaal HengelSportForum. Als dit uw eerste bezoek is, klikt u dan op FAQ voor de spelregels van dit forum.
Om te deelnemen op het forum dient u zich te registreren.
Meldt u zich vandaag nog aan bij de leukste hengelsportsite van Nederland en België en ontmoet uw (nieuwe) visvrienden online!
We waarderen uw bezoek aan het NHSF. We zouden het echter nog meer waarderen indien u aan de discussies meedoet.
Dus kom op, reageer op een vraag of stel zelf een vraag in het forum!
2015 de Belgen verslagen in eigen huis 2016 walk-over Blauforlaet ! 2017 Nipt verloren in Booischot maar volgend jaar gaat de zegereeks weer door! 2018 smadelijke nederlaag in Blauforlaet 2019 Nipt verloren in Beerse maar niet naar huis gevist !
ziet er goed uit! alleen een kleine opmerking, op een harde grindbodem zoals de Maas lijkt me dit moeilijk te werken?
Hallo Robin
door de scherpe hoeken denk dat dat mee valt ik heb er nu een dag of tien mee gevist aan de Maas en Waal en bij het zelfde gewicht kan ie de meeste stroomdruk af
Bestaat de mal uit 4 delen omdat het lood anders vast in de mal blijft zitten of heeft dat een andere reden?
Tenminste kan me voorstellen dat een mal voor de bovenste tekening moeilijk te maken zal zijn.
Maar ga je hem wat kantelen/draaien dan krijg je als je de flappen die je om de korf buigt wat anders op het gewicht zet de onderste tekening en dan zal het gieten een stuk eenvoudiger zijn.
(je moet dan natuurlijk wel de mogelijkheid hebben/gereedschap bezitten om het gat zo in het aluminium te kunnen krijgen)
suc6
Gerrit
21 juni 2014: de Belgen verslagen in Oldenzaal 4 juli 2015: de Belgen verslagen op hun eigen Bieswater te Putte 2 juli 2016: de Belgen verslagen bij Blauforlaet 30 juni 2018: de Belgen ........... 6 juli 2019: bijna gewonnen op 't witven 4 juli 2020: De Belgen durfden niet 12 juni 2021: De Belgen al bij de grens een retourtje gegeven
Reageer