Welkom bij het Nationaal HengelSportForum. Als dit uw eerste bezoek is, klikt u dan op FAQ voor de spelregels van dit forum.
Om te deelnemen op het forum dient u zich te registreren.
Meldt u zich vandaag nog aan bij de leukste hengelsportsite van Nederland en België en ontmoet uw (nieuwe) visvrienden online!
We waarderen uw bezoek aan het NHSF. We zouden het echter nog meer waarderen indien u aan de discussies meedoet.
Dus kom op, reageer op een vraag of stel zelf een vraag in het forum!
Ik vis met een colmic astra 3000 met een cupping kit en een zestal 5-delige sets op het kanaal en voor de vijver heb ik een Sensas crazy power 500 pakket en een enkele colmic nuclears voor het zwaardere werk.
In een eerdere bijdrage heb ik vermeld dat ik viste met een Silstar Tactiq.
Sinds vorig jaar juli vis ik met een Spro Cresta S 7-10, van 11.60m.
Heb de hengel als pack gekocht, dus met extensie deeltje en topset.
Tot nu toe ben ik daar bijzonder tevreden over, gezien de relatief goedkope prijs, is dit wel een hengel die zijn klasse waar maakt.
Hier en daar heb ik gehoord dat de topset brak.
Volgens mij ligt dat veelal aan het gebruik en hoe je met de topset om gaat.
En mijn oude Silstar doet ook nog wel eens dienst, nee mijn oudjes dank ik niet zo snel af.
Je bent zoals je bent, of je wordt beter dan je ooit bent geweest, je leert tenslotte elke dag...........
ik heb mij zonet de Colmic match x30 gekocht op 11,5m in pack.
Morgen eens uittesten, maar verwacht er veel van
(zal veel beter zijn dan mijn 8m silstar hengel.)
Ik vis op dit moment met de Beryllium M-Spec van Browning. 3 x 13m stokken en 2 maal de 11,5m. Heb er naast de hengels ook 7 5 delige setten bij en wat losse eerste 2 delen, zo hoef ik niet voor elke visserij de stieken te veranderen. Spaart wat geld.
Op zich een goede hengel. Goed in balans, alleen een windvanger. Sjors vist met de Carboxy Gold van Browning. Das een hengel die zijn geld zeker waard is. De delen van de Carboxy en e Beryllium zijn overigens uitwisselbaar.
wanneer ik een beetje verder moet vissen (+- 10 meter) gebruik ik de RBS NUCLEAR(2stuks en heb nog ne topset van 4 delen, + 2 keer de 1ste 2delen met elastiek)
Wanneer de karpers korter komen gebruik ik de magic powerlight pro( 8meter + een topset 5delen) Dit is dan voor op 4 a 5 meter te vissen van de kant.
en perfecte combinatie
Clubkampioen Bij Puppe in Wellen 2011, 2010, 2009, 2008
Clubkampioen De Karper in Kortessem 2011, 2010, 2009, 2007, 2006
Clubkampioen De Snoek in Alken 2006, 2005
Zelf wil ik ook een Maver competition kopen. Denk aan de 271 of 301. Maakt jouw hengel ook een betrouwbare indruk en slijt deze niet hard met het afsteken. Zelf heb ik een Colmic waar ik al busjes op heb moeten laten zetten.
Ik zelf ben nu al redelijk gewent aan mijn Spro S6 welks ik op
de beurs in groningen heb gekocht.
Fijne stok, licht, dun en redelijk strak.
Doch zijn de hengeldelen niet zuiver rond op de laatste delen,
ik vis graag op het handje, dus sta redelijk lang met de hengel in de hand ( ook op de volle lengte ), dan voel ik gewoon een naad in mijn delen.
Ik heb er nog geen nadelen aan ondervonden, maar vroeg mij slechts af.
Of heb ik een fabricage fout in mijn delen of hoort dit zo?
De stok vist verder fijn, doch toegegeven 9,50 is soms toch nog te kort.
Ik vis al 35 jaar met dezelfde lerc hengel en die bevalt me nog steeds prima!
Yep, ik kan dat beamen, heb ook jarenlang gedaan met mijn lerc.
Doch een paar jaar terug was er een deel gesneuveld en kon er helaas geen deel meer bij krijgen.
Loeizware pijp en een dijk van een hengel, waarbij je niet bang hoefde te zijn voor een overhandse inworp tijdens harde wind.
Reageer