Piet, die heeft ook en ban, snap je dat nu van zo,n keurig opgevoede man die de pest heeft aan tasvissen.
Spuiliefhebber
Collapse
Deze discussie is gesloten
X
X
-
Jakob,
Kan me niet voorstellen dat hij de ban heeft gekregen omdat hij de pest aan tasvissen heeft.
Of mag je er niet voor uitkomen dat je daar geen voorstander van bent?
Gr,
HarpieReageer
-
nee, helaas geen geintje
Het is prima als je je verzet tegen bepaalde zaken die volgens jou anders moeten en een ieder heeft hier het recht om zijn eigen mening te verkondigen.
Als je echter in elk topic meent je eigen mening op te moeten dringen en zelfs in de persoonlijke aanval meent te moeten gaan, ook als het niets te maken heeft met het topic zelf, dan kun je ook te ver gaan en moet er soms helaas de gelegenheid gegeven worden om een beetje af te koelen.
suc6
Gerrit21 juni 2014: de Belgen verslagen in Oldenzaal
4 juli 2015: de Belgen verslagen op hun eigen Bieswater te Putte
2 juli 2016: de Belgen verslagen bij Blauforlaet
30 juni 2018: de Belgen ....
.......
6 juli 2019: bijna gewonnen op 't witven
4 juli 2020: De Belgen durfden niet
12 juni 2021: De Belgen al bij de grens een retourtje gegevenReageer
-
Als ik eerlijk ben geloof ik niet dat dat zgn afkoelen ook maar iets zal helpen ,zo zitten die mensen nou eenmaal in elkaar Pim Fortuin ging toch ook niet in de ban om dat hij het niet eens was met de pvda in Rotterdam.Groeten van Jan de visserReageer
-
Tja het is nou wel echt stil zeg laat ze maar gauw terug komen, maar dan iets genuanceerderMember off the Winning team 2012 - 2014 - 2015 - 2016 en 2020
ik knibbelje foar gjin ien
The Frisian VikingReageer
-
Een reactie kan soms uitgelokt worden ook, en dan vind ik wel spijtig dat een ander daar moet voor opdraaien.
Heb al meermaals zin gehad om er eentje de huid vol te schelden, maar kan me bedwingen, ga dan eerst een sigaretje roken om af te koelen en zet me dan terug aan de pc. Soms helpt dat niet en gaat de pc gewoon af voor een paar uurtjes.
Hopend op een spoedig wederhoren van Spui en Douwe.
Groetjes Freddy
********************************
*
Teamlid "Dierenvriend" België
*
********************************
http://www.freewebs.com/dendierenvriend/index.htm
http://users.telenet.be/dekarperniel/Home/Home.htm
http://www.visserslatijn.nl/forum/album.php?u=892Reageer
-
Dames en heren, laten we het simpel houden.
De mods hebben besloten tot..... zij hebben hun redenen en zullen het echt niet zomaar gedaan hebben. En natuurlijk hebben we ook dan weer voor- en tegenstanders. Een beetje mod is op zo'n moment standvastig net als Douwe zou zijn tijdens een controle bij een wedstrijd, of spui als hij het ergens niet mee eens is.
Laten we dus verder gaan met praten over vissen en niet over hoe te modereren en/of te bannen. Spui en Douwe komen echt wel weer terug tussen alle vissende kijkbuiskinderen.To match or not to match thats the question
Reageer
-
Ik reageer nu pas daar ik vandaag weer voor het eerst achter de pc zit sinds vorige week (ongeluk gehad met mijn snorbrommer) Maar om maar even op het onderwerp "Douwe" terug te komen, die ging te pas en te onpas telkens strooien met zijn mening over tasvissen en hoe hij daarover denkt, dan heb ik op een gegeven moment zoiets van : "tjezus komtie weer met zijn gezeik" want (en dat klopt als een zwerende vinger) daardoor werdt menig topic om zeep geholpen en de lol van het forum was voor mij persoonlijk ver te zoeken. Of hij dan maar een ban moet krijgen daarvoor? Daar heb ik wel een mening over maar is niet belangrijk, ik vind Douwe een gezellige vent die de know-howe in huis heeft over tal van viszaken en die know-howe heeft menig forumganger al veel van geleerd.
Tja en Spuiliefhebber eigenlijk van hetzelfde laken een pak, van mij magtie terug komen no problem ik had dat ook al in een andder topic gezegd: liever het hoge chatgehalte van Spuiliefhebber en aanhangers dan dat oeverloos gediscusieer over zaken die al wel 100x breed uitgemeten zijn en me aardig de strot uitkomen.
Reageer
-
Reageer
-
Gaan we wat brandstof op het vuurtje gooien, Viskerluu?.
Ik denk niet dat Spuiliefhebber de kennis heeft om te spoofen, zo heet het werken met een gejat IPadres.
ik acht hem tot veel in staat, maar dit kunnen echt alleen superspecialisten in de IT.
Je kunt wel posten vanaf een andere aansluiting of de via de telefoon, krijg je ook een ander IPadres en omzeil je de ban.Reageer
-
Reageer
Webbies Forumindex Footer
Collapse






Reageer