Mitchell Alliance heavy feeder 4.20 meter !!
Toppie qua prijs /prestatie.
Welke forumgebruiker vist met welke feederhengel?
Collapse
X
-
Voor het hele licht werk heb ik een Silstar Matchpicker 3587-260, al een jaar of 20 oud, maar nog steeds erg fijn!
Voor het iets grotere werk een Albatros Concept Feeder 360, was niet duur, maar komt voor op de Maas ook zeker wat te kort.
Ben op zoek naar een iets zwaardere hengel, voornamelijk om op de Maas te vissen, dus in stromend water.
Hij moet wel wat gewicht kunnen hebben en een meter of 50 zeker kunnen werpen, dus ook (circa 420cm?) lang zijn.
Hoeft niet de hoofdprijs te kosten maar moet wel goed zijn.
Iemand goede suggesties?
Groet,
HaroldAangepast door Harold Z; 29-08-2007, 18:53.Laat een reactie achter:
-
Vandaag mezelf eens in de watten gelegd en een heavy feeder gekocht
een spro passion premium carbon feeder h14.Laat een reactie achter:
-
Feeders:
F4e Excellent Heavy 3.90, mn 1e feeder, vis ik vooral mee op rivieren of wanneer ik ver wil werkepn
F4e Dimension Light 3.50/3.60, vooral op meren en wanneer er niet veel wind staat.
Molens:
-Shimano Alivio 4000 RA, mn 1e molen, fijn apparaatje met een gevlochten lijn
-Shimano Exage 4000 RA, dit is eigenlijn nu mn primaire molen met een 10/100 Berkley Fireline Crystal erop, heerlijke combinatie. Op de reserve spoel zit een 10/100 Braidcast.
Wil nog aanschaffen:
Een Shimano Speedmaster 240/270 picker voor kleinere wateren of wanneer een feeder niet uitkomt. Met daarop een Shimano Exage 2000 en een Fireline Crystal.
Ik twijfel momenteel over een F4e Dimension Medium die ik te koop zag staan als aanvulling op mn collectie.Laat een reactie achter:
-
Zo even een aanpassing
1 keer hitman 3+3 feeder [vlemmix]om mee te beginnen leuke hengel voor wienig geld
1keer speedmaster medium 3.60 sinds 2 dagen in bezit
1keer spro 360 passion feeder ook medium
nu nog een keer een heavy aanschaffen ,heb al wat iedeeen van gerrit bakker gekregen en ga binnen kort weer op pad om er een te kopen beneven op pad geweest en dit is het geworden
Mitchell Alliance heavy feeder 3.90- 80-150gr met 4 toppen voor 70 euro ,plus een Exage 4000 RA vanShimano molen, hoopen dat dit ook goed gaat bevallen we wachten het afAangepast door misser; 16-08-2007, 20:07.Laat een reactie achter:
-
als ik denk welke feeder je hebt zou je een light hebben iets aan de lichte kant op de maas....Hallo allen, ik ben nieuw hier en ik wilde dan ook maar eens een keertje reageren.
Ik heb al veel op dit leuke forum rondgesnuffeld en er valt nog veel te leren!
Naast de vaste stok vis ik ook wel eens met een D.A.M. CF Classic Feeder van 3,70 mtr. met 4 versch. toppen.
Deze hengel kocht ik ooit in 1999 maar kan er nergens op internet iets over vinden.
Hij vist goed hoor, maar op de hengel staat geen werpgewicht noch aktie vermeld (alleen de naam, lengte en art.nr.), ook niet op het label op de foudraal. Ik vermoed dat het een light of een medium is..
Ik zou gewoon graag willen weten in welke categorie deze hengel nou hoort.
Ik vis er wel eens mee op de Maas. (Ik woon in het land van Maas en Waal)
Kent iemand deze hengel??
Bedankt en groeten, Wilco.Laat een reactie achter:
-
voor het lichtere werk heb ik 3 mach 3 hengels
voor het zwaardere werk 2 peter van de wilik
en voor de vrije tijd shimanoLaat een reactie achter:
-
sinds vorige week de 4+5 van JVS (met dank aan mensen hier op het forum voor de aankoop tips) en een medium van ik dacht shakesp. (ben het effe niet helemaal zeker)
grtz GeertLaat een reactie achter:
-
Hallo allen, ik ben nieuw hier en ik wilde dan ook maar eens een keertje reageren.
Ik heb al veel op dit leuke forum rondgesnuffeld en er valt nog veel te leren!
Naast de vaste stok vis ik ook wel eens met een D.A.M. CF Classic Feeder van 3,70 mtr. met 4 versch. toppen.
Deze hengel kocht ik ooit in 1999 maar kan er nergens op internet iets over vinden.
Hij vist goed hoor, maar op de hengel staat geen werpgewicht noch aktie vermeld (alleen de naam, lengte en art.nr.), ook niet op het label op de foudraal. Ik vermoed dat het een light of een medium is..
Ik zou gewoon graag willen weten in welke categorie deze hengel nou hoort.
Ik vis er wel eens mee op de Maas. (Ik woon in het land van Maas en Waal)
Kent iemand deze hengel??
Bedankt en groeten, Wilco.Laat een reactie achter:
-
Ik gebruik de volgende feeders:
1 Spro Luxxus Light 3.60 mtr voor afstanden tot en met 30 meter.
2 Spro Luxxus Medium-Light 3.60 mtr voor afstanden van 30-60 meter
3 Spro Luxxus Medium-Heavy 3.60 mtr voor afstanden van 60-80 meter
4 Sensas River Heavy 4.20 mtr voor afstanden verder dan 80 meter of voor op de rivier.
Voor alle feeders geldt dat de prijs kwaliteit verhouding zeer gunstig te noemen is. De Luxus light gaat werkelijk dubbel op een dikke platte en de Sensas River werpt ongelooflijk ver, maar heeft onder de kant een mooie zachte actie.Laat een reactie achter:
-
ik heb ook iets gehoort over werphengels van 5,40Laat een reactie achter:
-
Op langzaam of stilstaand water kun je ook een heavy feeder nodig hebben, vooral als je afstanden moet/wilt overbruggen.
Dan kun je nl. wel met een 20 grams korfje proberen 60m te gooien maar dat zal erg moeilijk gaan.
50 a 60 gram lege korf op een medium/heavy vergt al vrij veel van een hengel als je 60m wilt gooien.
En wil je 50m zuiver gooien met een straffe zijwind dan kan het best zijn dat je toch al naar 80 gram en de heavy feeder moet.
Maar dan hoeft heavy niet meteen ook lang of langer te zijn. Er zijn situaties dat ik met een 360 heavy werk, maar meestal toch vaker met de 3.90 en 4.20 beter uit de voeten kan.
Lang betekend niet altijd automatisch ver(der) kunnen gooien, e.e.a hangt mede af van wat voor jou lekker in de hand ligt en wat bij jouw lichaamslengte en kracht past.
Je kunt bijv. soms ook extra lang gebruiken op 30m om zo de lijn uit het water te houden of om boven de begroeing uit te kunnen komen.
Wel zie je dat 3.60 al bijna verdongen is door 3.90 en 4.20 en dat sommige merken al naar de 4.50 en langer gaan.
suc6
GerritLaat een reactie achter:
-
Ik zou als ik toch feeders aan het kopen was zou ik toch wat langer gaan als de 3.60 e,a is voor vandaag de dag wat aan de korte kant zij
janb
waar ik het meest vis is een kanaal of ganzediep, en dat is meestal stilstaand water of licht stroomend .en de hitman is ook 410 en 360 te vissen
vis nu nog niet op waters die stroomen maar wil dat wel eens gaan doen
en dan wordt de hengel ook langer als je naar wat zwaardere uitvoeringen gaat
Laat een reactie achter:
-
Ik zou als ik toch feeders aan het kopen was zou ik toch wat langer gaan als de 3.60 e,a is voor vandaag de dag wat aan de korte kant
Voor de heavy zou ik zeker voor een 4.20 of 4.50 gaan div met het afsteunen als je op de stromende rivier gaat vissen
hou het forum maar een beetje in de gaten dan zie je van zelf wat de meest gangbare maten zijn die gebruikt worden,afgezien van het merk Want dat is natuurlijk een kwestie van de portemonnee

Laat een reactie achter:
Webbies Forumindex Footer
Collapse
Laat een reactie achter: