jeugdvissen

Collapse
X
 
  • Tijd
  • Toon
Clear All
new posts
  • willie
    Sportvisser
    • 03-12-2005
    • 626
    • wijhe

    jeugdvissen

    hallo,


    bij ons hebben we meestal zo`n 30 tot 40 kinderen aan de waterkant, 5 kinderen op 1 begleider die weer onder verdeelt worden in 2 leeftijds catoregieen t/m 10 en 11 t/m 16 jaar
    en zo vissen we dan een competitie over 5 wedstrijden waarbij we bij elke wedstrijd waardebonnen als prijs hebben die ze in kunnen leveren bij een hengelsportzaak in diepenveen, tussen door hebben we nog een ouder/kind wedstrijd.

    en zo hebben we dit al een aantal jaren het wordt een beetje eentonig zo wie heeft er nog goede ideeen om het een keer anders te doen

    groeten,

    wil
  • reijntjes
    Swingt(o)(i)pper
    • 12-12-2005
    • 3499
    • Asten

    #2
    Wees blij dat je nog zoveel kinderen aan de waterkant hebt zou ik zeggen.
    Als er hier 5-10 meedoen is het veel
    Groeten

    Frank

    2015 de Belgen verslagen in eigen huis
    2016 walk-over Blauforlaet !
    2017 Nipt verloren in Booischot maar volgend jaar gaat de zegereeks weer door!
    2018 smadelijke nederlaag in Blauforlaet
    2019 Nipt verloren in Beerse maar niet naar huis gevist !

    Reageer

    • willie
      Sportvisser
      • 03-12-2005
      • 626
      • wijhe

      #3
      daar zijn we ook heel blij mee maar wat variatie is ook niet verkeert

      groeten,

      wil

      Reageer

      • ikki
        Newbie

        • 28-01-2008
        • 5
        • krommenie

        #4
        Vissen blijft natuurlijk vissen hoe je het ook verpak. Wil je variatie inbouwen kan je een keer op lengte in plaats van gewicht gaan vissen. Zo geef je de voorn jagers een kans tegen brasem killers.
        Een torren competentie of wedstrijd zou ook kunnen. Met de komende reglement veranderingen zeker een optie.
        Zelf zou ik het bonnensysteem verlaten en "echte" visprijzen regelen. Een pak lokvoer of setje dobbers doen de kids meer als een kadobonnetje, met name voor de jongste groep.
        Afspraken met een hengelsportwinkel zijn wel te maken voor kortingen, zeker als je in het begin van het seizoen alles in een keer insla.
        Ook zou je kunnen denken aan een selectiegroepen voor de jonge en oudere groep. dan ga je dus met 4 groepen vissen.

        Groet Jan
        Aangepast door ikki; 03-10-2011, 17:57. Reden: tikfout

        Reageer

        Working...