Welkom bij het Nationaal HengelSportForum. Als dit uw eerste bezoek is, klikt u dan op FAQ voor de spelregels van dit forum.
Om te deelnemen op het forum dient u zich te registreren.
Meldt u zich vandaag nog aan bij de leukste hengelsportsite van Nederland en België en ontmoet uw (nieuwe) visvrienden online!
We waarderen uw bezoek aan het NHSF. We zouden het echter nog meer waarderen indien u aan de discussies meedoet.
Dus kom op, reageer op een vraag of stel zelf een vraag in het forum!
In het voorjaar blijft de made de beste keuze om brasem te vangen, ik heb het gisteren nog ondervonden, ik kreeg regelmatig beet aan de made en om nog meer beet te krijgen heb ik vanalles geprobeerd zoals mais, macaroni, mestpieren en casters maar ik ben terug met maden moeten gaan vissen om vis te vangen met als resultaat 13.700kg en de tiende plaats (op 53 vissers) en in de zone waar ik zat was ik de enige die prijs heeft gevist
groeten Van Kantvisser
Groeten van Kantvisser
Bart Van Peborgh
Voorzitter Visclub: Moedige Kampers Berlaar
Koning 2004
Bij mij was het met casters Kantvisser 6de plaats met iets meer dan 17 kg van de 30 vissers, uitslag zal vanavond wel op de website van De Lustige Vissers te bekijken zijn hoop ik bij uitslagen 2003 op datum van 16/03/03 DLV-De Grondeling.
Groetjes Frederik
[Gewijzigd door Frederik op maandag 17 maart 2003 @ 12:01]
[Gewijzigd door Frederik op maandag 17 maart 2003 @ 12:02]
Zondag was voor mij al veel minder, ik ben gaan vissen op een vijver in Itegem en daar was vrijdag juist 1000kg brasem gezet, er zat geen beet in, enkel tegenzwemmers, ik heb 4 brasems gevangen waarvan maar één gebeten had de andere had ik allemaal gehaakt + 1 mooie zeelt ook gehaakt (in de staart)ik heb alles geprobeerd aan de haak er zat gewoon geen beet in, maar dat was bij iedereen het geval, ik had met mijn 5 vissen toch nog de zeventiende plaats op 55 vissers.
Groeten van Kantvisser
Bart Van Peborgh
Voorzitter Visclub: Moedige Kampers Berlaar
Koning 2004
Met Mais moet je wel heel voorzichtig zijn.
Soms een uitstekend aas.
Maar er zijn ook dagen dan kun je er smorgens Mais aan doen en als je naar huis gaat hangt het er nog aan.(wel goedkoop)
Reageer